O nás

RODINNÁ FIRMA

Ivan Milý mal 26 rokov, keď v roku 1991 založil v Smižanoch firmu Herba Drug. Podnikanie v importe a distribúcii kozmetiky vystriedalo v roku 1994 spustenie vlastného výrobného závodu. Produkty patrili čoskoro medzi najobľúbenejšie na trhu.  V roku 2010 odkúpil od de Miclén a.s. viaceré značky a receptúry, medzi nimi aj značku Dixi.

Partnerkou v podnikaní sa Ivanovi Milému stala aj jeho manželka Soňa Milá. Dnes vo firme pracujú aj synovia Ivan Milý jr. a Pavol Milý. Na oddelení vývoja a kontroly má svoje miesto farmaceutka Jana Milá. No vo firme všetci tvoríme ako jedna rodina.

Dnes spoločnosť Herba Drug s.r.o. patrí medzi najväčších výrobcov v sortimente drogéria-kozmetika na Slovensku. Naše výrobky pod hlavičkami značiek Dixi, Barbus, Carpathia Herbarium, Umy vznikajú pod Tatrami v obci Smižany. Najväčšími odberateľmi sú obchodné reťazce. Okrem našich značiek vyrábame aj výrobky pod značkou zákazníka . Mimo Slovenska predávame prostredníctvom našich dcérskych spoločností aj v Čechách

VLASTNÉ LABORATÓRIÁ A PRÍRODNÉ EXTRAKTY

Naša kozmetika je vyvíjaná a kontrolovaná v našich vlastných laboratóriách. Šesť odborníčok dbá nielen na to, aby sa vám výrobky páčili, ale aj na to, aby spĺňali všetky normy. Starostlivo testujeme aj bezpečnosť výrobkov. Netestujeme na zvieratách. Vzorky našich výrobkov posielame do akreditovaných laboratórií, kde podliehajú dôkladnému rozboru a sú dermatologicky testované. Produkty sú obohatené o prírodné výťažky zo žihľavy, brezy, kvetu pivónie, pšeničných klíčkov či čajovníka. Kvalita týchto extraktov je potvrdená certifikátmi. Získavame ich totiž prevažne z rastlín pestovaných v ekologicky čistom prostredí.

HODNOTY

Našim cieľom je ponúkať dobro zákazníkom, zamestnancom a komunite. Sústredíme sa na kvalitu produktu rovnako ako na kvalitu vzťahov. Región, v ktorom pôsobíme, je pre nás zdrojom inšpirácie aj hodnôt. Spoločenská zodpovednosť je pre nás samozrejmosťou.

V SÚLADE S TECHNOLÓGIOU A ČLOVEKOM

Inovácia je dôležitou esenciou nášho podnikania. Moderné zariadenia a čisté, prísne kontrolované prostredie je v kombinácii s pracovitou rukou Spišiakov ďalším tajomstvom úspechu produktov značiek DiXi, Carpathia Herbarium, Nubian a ostatných. V našej spoločnosti pod Tatrami v dvoch výrobných halách a v prevádzke v Topoľčanoch, kde vyrábame obaly, pracuje viac ako sto zamestnancov.

“Zamestnávame  ľudí, ktorí sú z blízkeho okolia. Týchto ľudí poznáme a stretávame sa s nimi na ulici aj mimo práce. Ak robíme nejaké rozhodnutie, tak vieme, že sa dotkne ich života.”

Soňa Milá

 

Napísali o nás

Dixi, Nubian a Barbus. V Smižanoch oživili socialistickú retro kozmetiku

https://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2016/cislo-21/retro-vyzva-pre-generaciu-y.html

 

 

 

 

Majiteľ kozmetickej firmy: Musíme vyrábať na Slovensku. Čo iné? Zalesníme to tu?

Prihlásenie

Registrácia

Základné informácie