Dixi Anjelský – 100% dobrého pocitu

Charitatívna organizácia Dobrý anjel spojila dobré značky pre dobrú vec. Od 1. septembra 2017 spúšťa unikátny a dlhodobý projekt, v ktorom môžu odteraz ľudia pomáhať aj kúpou obľúbených potravín a drogérie. Na úvod sa v ňom spojilo sedem značiek, top vo svojom segmente, ktoré na dlhú dobu označia vybrané výrobky ako anjelské alebo v rámci projektu vytvoria nový dizajn obalu takémuto anjelskému výrobku.

Dobré značky sa spojili pre dobrú vec.

Charitatívna organizácia Dobrý anjel spojila dobré značky pre dobrú vec. Od 1. septembra 2017 spúšťa unikátny a dlhodobý projekt, v ktorom môžu odteraz ľudia pomáhať aj kúpou obľúbených potravín a drogérie.  Na úvod sa v ňom spojilo sedem  značiek, top vo svojom segmente, ktoré na dlhú dobu označia vybrané výrobky ako anjelské alebo v rámci projektu vytvoria nový dizajn obalu takémuto anjelskému výrobku.Z označených výrobkov budú každý mesiac prispievať 2% resp. 2 centy z jedného predaného výrobku.

Celá získaná suma, pričom hovoríme o tisícoch eur mesačne, bude do posledného centu prerozdelená rodinám v Systéme Dobrý anjel. Ceny výrobkov sa pritom kvôli projektu vôbec nemenia.

Podobný projekt existuje i v zahraničí – bol založený spevákom Bonom z U2 a  volá sa RED.  Ikonické značky ako Apple, Coca Cola či Vespa vyčlenili zo svojej produktovej rady pre RED jeden výrobok, z predaja ktorého je časť zisku určená na podporu boja proti AIDS.

“ My sme sa rozhodli ísť cestou rýchloobrátkového tovaru, pretože naši darcovia sú zvyknutí pomáhať pravidelne a aj rodinám posielame pomoc každý mesiac,“ hovorí Ľudmila Kolesárová, marketingová manažérka Dobrého anjela. “ Veríme, že sme našli novú cestu, ako pomáhať rodinám chorých ešte viac.“

Herba Drug s.r.o. je rodinná firma. Svoje produkty vyrábame na Slovensku a záleží nám na obyvateľoch našej krajiny, preto sme s radosťou prijali možnosť pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Ako je uvedené na webovej stránke projektu www.anjelsky.sk, “aj more je z kvapiek.”  Sme veľmi radi, že aj my môžeme aspoň malou kvapkou prispieť k lepšiemu životu a starostlivosti o choré deti a ich rodiny.

 

 

Publikované: 26. 10. 2017

Zdieľať

Inšpirujte sa

Prihlásenie

Registrácia

Základné informácie