Dixi Anjelský

Obsahuju 100% dobrého pocitu.

Dobré značky sa spojili pre dobrú vec.

Charitatívna organizácia Dobrý anjel spojila dobré značky pre dobrú vec. Od 1. septembra 2017 spúšťa unikátny a dlhodobý projekt, v ktorom môžu odteraz ľudia pomáhať aj kúpou obľúbených potravín a drogérie.  Na úvod sa v ňom spojilo sedem  značiek, top vo svojom segmente, ktoré na dlhú dobu označia vybrané výrobky ako anjelské alebo v rámci projektu vytvoria nový dizajn obalu takémuto anjelskému výrobku. ,   Z označených výrobkov budú každý mesiac prispievať 2% resp. 2 centy z jedného predaného výrobku.

Celá získaná suma, pričom hovoríme o tisícoch eur mesačne, bude do posledného centu prerozdelená rodinám v Systéme Dobrý anjel. Ceny výrobkov sa pritom kvôli projektu vôbec nemenia.

Podobný projekt existuje i v zahraničí – bol založený spevákom Bonom z U2 a  volá sa RED.  Ikonické značky ako Apple, Coca Cola či Vespa vyčlenili zo svojej produktovej rady pre RED jeden výrobok, z predaja ktorého je časť zisku určená na podporu boja proti AIDS.

“ My sme sa rozhodli ísť cestou rýchloobrátkového tovaru, pretože naši darcovia sú zvyknutí pomáhať pravidelne a aj rodinám posielame pomoc každý mesiac,“ hovorí Ľudmila Kolesárová, marketingová manažérka Dobrého anjela. “ Veríme, že sme našli novú cestu, ako pomáhať rodinám chorých ešte viac.“

Herba Drug s.r.o. je rodinná firma. Svoje produkty vyrábame na Slovensku a záleží nám na obyvateľoch našej krajiny, preto sme s radosťou prijali možnosť pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Ako je uvedené na webovej stránke projektu www.anjelsky.sk, “aj more je z kvapiek.”  Sme veľmi radi, že aj my môžeme aspoň malou kvapkou prispieť k lepšiemu životu a starostlivosti o choré deti a ich rodiny.

 

 

Publikované: 26. 10. 2017

Zdieľať

Inšpirujte sa

Aktuálne novinky priamo na váš e-mail.

Prihlásenie

Registrácia

Základné informácie